JUNGHEINRICH

Materiał promocyjny Partnera

JUNGHEINRICH POLSKA – zacznij wcześniej, rozwijaj się i zdobądź przewagę.

Wielu z Was uważa, że dopiero czas zdawania matur jest momentem decyzji o tym, co chcecie i będziecie robić w życiu. Jednak tę drogę możecie zaplanować już dużo wcześniej i właśnie teraz jest na to najlepszy czas. Wybierając edukację techniczną tuż po zakończeniu 8 klasy szkoły podstawowej lub po 3 klasie gimnazjum, stawiamy na konkretny zawód, w którym już po kilku latach będziemy się realizować. Rynek pracy potrzebuje zawodowców, a firmy kuszą nie tylko godną płacą, ale także szeregiem benefitów i szkoleń. Firma Jungheinirch Polska, świadoma potencjału drzemiącego w uczniach techników i szkół zawodowych, staje w pierwszym szeregu edukacyjnej rewolucji i stawia na młodzież, przed którą rysuje wielopoziomową drogę awansu oraz pracę w rodzinnej atmosferze.

JUNGHEINRICH POLSKA – kim jesteśmy?

Firmę Jungheinirch Polska wielu z Was zna, choć niekoniecznie jest tego świadoma. Na pewno widzieliście kiedyś żółty wózek widłowy. Zapewne kojarzycie też regały, które wewnątrz magazynów dźwigają tony towarów. My dostarczamy jedne i drugie. Tysiące produktów, które ostatecznie lądują w Waszych domach przechodzi zarówno przez nasze wózki, jak i systemy regałowe.

Nasza firma rośnie jak na drożdżach. W tej chwili dysponujemy 8 oddziałami w Polsce. Przez 25 lat działalności na terenie kraju liczba pracowników wzrosła z 7 osób pod koniec 1994 roku do blisko 700 dzisiaj. Jesteśmy już ćwierć wieku na rynku i wciąż pracują u nas ludzie, którzy tworzyli polski oddział firmy 25 lat temu. Ponad 30 procent pracowników jest z nami więcej niż 10 lat. U nas nie ma jednostek w statystykach, u nas są zawodowcy, którzy dzięki pracy w firmie spełniają swoje marzenia i aspiracje. Wspólnie tworzymy rodzinę Jungheinrich, w której każdy jest mile widziany. Wystarczy wigor i gotowość na wyzwania.

A kim miałbym w tej rodzinie być?

Wózek widłowy też człowiek i ma swoje zdrowie;) A że zdrowie może się popsuć, potrzebny jest wykwalifikowany lekarz – technik serwisu. Człowiek niezbędny – nie tylko doprowadza urządzenia do porządku, ale też uzdrawia duszę zmartwionych operatorów wózków i ich kierowników. Zapotrzebowanie na techników serwisu stale rośnie tak jak rośnie liczba wózków, które dostarczamy. Stanowisko łączy dwie super moce – pracę biurową i pracę w terenie. Pracownik zaczyna dzień jako sekretarz samego siebie – ściąga zlecenia z laptopa, po czym przekształca się w rządnego przygód podróżnika. Podczas licznych misji naprawia wózki, dokonuje standardowych przeglądów i usuwa awarie, a po wykonanej pracy transmituje dane na serwer. To stanowisko to nie tylko doskonała możliwość obcowania z istnymi cudami techniki, jakimi są nowoczesne wózki widłowe, ale przede wszystkim z najinteligentniejszymi ssakami na Ziemi – ludźmi. I jeszcze jedno! Z nami nie będziecie stać w miejscu. Damy Wam buty, w których pobiegniecie sprintem przez zawodową ścieżkę. Droga awansu jest otwarta!

Co jeszcze zyskam wybierając ścieżkę technika serwisu w firmie Jungheinrich?

Jungheinrich Polska oferuje pracownikom szereg benefitów i pamięta, że życie nie kończy się na intralogistyce magazynowej, a wręcz nalega by zatrudnieni realizowali się także poza pracą. Firma daje dostęp do platformy on-line do nauki angielskiego, zapewnia prywatną opiekę medyczną, bilety do kin i teatrów oraz kartę sportową. Benefity to jednak tylko dodatek w merytorycznym otoczeniu. Nowozatrudnieni pracownicy przechodzą szereg szkoleń teoretycznych i praktycznych – nie każemy skakać bez koła na głęboką wodę.

Rozwijamy się cały czas. Dotrzymasz nam kroku? Dołącz do nas!
Więcej o naszej firmie dowiecie się na www.jh.pl